PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862865}

Kraina Snów

Slumberland
6,5 8 229
ocen
6,5 10 1 8229
Kraina Snów
powrót do forum filmu Kraina Snów

Jestem widać dziecinny

ocenił(a) film na 7

Naprawdę dobrze się bawiłem. Momoa zawsze potrafi coś wnieść. Jednak nie tylko on. Dość lekki, nieżenujący humor (np. demoniczny, mały Chińczyk z fryzurą Elvisa, śniący o prowadzeniu śmieciarki), pełno wariackich pomysłów na sny, wartka akcja. Ogólna lekkość i swoboda. Nawet taki stary dziad, jak ja, może się dobrze bawić. Choć przyznam, że czuję lekki przesyt bystrymi i zaradnymi dziewczynkami w roli bohaterek.

ocenił(a) film na 10
Woooo

Szkoda, że nie dodałeś w swojej opinii, że film jest bardzo madry- warto zastanowić się w czasie oglądania filmu nad swoim życiem. Ci którzy wyluzuja, poczują co autor miał na myśli.

ocenił(a) film na 9
scotla

Otóż to..film ma drugie dno dla widza dorosłego .. ja tez juz mam swoje lata ale bawiłem sie na seansie równie dobrze jak moje dzieciaki

Woooo

Nie jesteś dziecinny, w każdym z nas niezależnie od wieku tkwi dziecko z ukrytymi czy zaniechanymi marzeniami i tęsknota za tymi co odeszli. Ale życie trwa tylko tu i teraz. I może czasem warto zaszaleć? Wzruszył mnie ten film.

Woooo

Świnka najlepsza :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones