PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195939}

Królestwo

The Kingdom
7,3 44 949
ocen
7,3 10 1 44949
5,9 7
ocen krytyków
Królestwo
powrót do forum filmu Królestwo

film w stylu- jacy to my Amerykanie jestesmy zajebisci, a jacy Arabowie zli. Z tej tematyki przegrywa zdecydowanie z Syriana i Transferem wg mnie.

ocenił(a) film na 9
dziaru

obejrzyj zatem jeszcze raz bo przegapiłeś kilka kawałków, które być może zmieniłyby twoje zdanie, sama końcówka jest świetna (już po jatce) tam masz coś w rodzaju przesłania całego filmu. Generalnie film jest świetny od głównych bohaterów, przez tempo, zwroty akcji aż po finał i kończą film puentę. 9/10 (8+ w sumie:)

ocenił(a) film na 8
ylstrom

no puenta jest genialna :] .................................

ocenił(a) film na 6
dziaru

"film w stylu- jacy to my Amerykanie jestesmy zajebisci, a jacy Arabowie zli"

Tak to jest, jak się filmu nie obejrzało - włazi się na forum, a potem pieprzy głupoty.

Ten film jest "w stylu" wręcz odwrotnym - stara się uprzytomnić ludziskom (Amerykańcom to już w ogóle), żeby nie pakowali Muzułmanów do jednego wora jako łotrów i terrorystów. Stąd pojawia się np. postać Farisa.

ocenił(a) film na 9
dziaru

Nie rozumiem ludzi którzy włażą na forum wypisując bzdet :"Po 30min wyłaczylem film" próbują ten film oceniać.To tak jakbyś chłopie wsiadł do Porsche,po 10 sekundach jazdy przyjebał w drzewo ,wysiadł i powiedział że ten samochód jest do dupy !

ocenił(a) film na 5
levkin

Trochę empatii. Jeśli ktoś po 30 minutach wyłącza film, to mojem skromnem zdaniem ma pełne prawo powiedzieć o tym filmie, że jest do bani. Dlaczego? Bo jeśli film zniechęca kogoś na początku, to mija się chyba z celem, dla któego został nakręcony. Mnie też zdarza się zrezygnować po takim czasie z jakiegoś filmu (nie tego akurat) - jeśli uważam, że 30 minut życia straciłem na jakiś szajs, to nie mam ochoty tracić kolejnych 90 czy iluś tam.

ocenił(a) film na 9
icek_3

dziaru - proponuję byś zaczął oglądać kino mongolskie, chińskie albo mandżurskie - tam treści i przekaz powinny cię zadowolić.
Jeśli tak bardzo cię boli że amerykanie w swoich filmach gloryfikują swoje postępowanie to proponuje nie oglądać a potem nie miauczeć na forach.

Pewno nikt oprócz Hollywood nie jest tendencyjny prawda ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones