PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195939}

Królestwo

The Kingdom
7,3 44 945
ocen
7,3 10 1 44945
5,9 7
ocen krytyków
Królestwo
powrót do forum filmu Królestwo

Czasami tak jest, że film po prostu ”nie leży”. Miałem tak m.in. z ”Roninem”, ”Tożsamością Bourne’a” i kilkoma innymi, dobrymi filmami, które nie przypadły mi zbytnio do gustu. Nie kwestionuję faktu, że ”Królestwo” jest conajmniej niezłym, dość realistycznym, dobrze nakręconym filmem. Ale nie podobał mi się i tyle. 5/10

ocenił(a) film na 8
galladorn

To po co oceniasz, coś co Ci "nie leży". To tak jakby fan heavymetalu, mówił, że gospel jest do bani ;)

ocenił(a) film na 5
liljon

Liljon: oceniam wszystkie filmy, które obejrzę od początku do końca. Nie uważam, że ten film jest do bani ale, że nie przypadł mi do gustu. Stąd ocena - nie 1, nie 2 tylko 5, ponieważ potrafię docenić walory tego filmu, będąc jednocześnie w zgodzie z własnym subiektywnym gustem.

ocenił(a) film na 4
galladorn

Jak dla mnie ten film był niezbyt ciekawy , mam wrażenie że twórcy aspirowali do jakiegoś wydumanego kina że niby chcieli pokazać nienawiść , fanatyzm i to do czego to prowadzi . A wyszło im z tego kupa strzelania , dość prostolinijna fabuła i przewidywalne zakończenie . Film nudny nie jest ale moim zdaniem nic oszałamiającego też nie .

ocenił(a) film na 5
ja454

Ja454: Widzę, że mamy podobne odczucia.

ja454

mnie w tym filmie najbardzie podobało się zakończenie. Nie sama strzelanina finałowa, tylko scena kończąca, kiedy pytają się Ronalda co powiedział Janet (bodajże).

ocenił(a) film na 9
a1_andrzej

Zgadzam się z andrzejem ostatnia scena jest na prawdę niezła, daje do myślenia. Co ogółem do filmu, są lepsze i gorsze momenty, ale generalnie dobre sensacyjne kino. Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones