Wypisujcie prosze tytuły tych filmów.
Ja osobiście pamiętam: 'powrót syna',

maltanek

poszukuje filmu który oglądałam kilka lat temu , mianowicie był on o małżeństwie które szukało swojej córki porwanej gdy była mała , po kilkunastu latach do ich domu przychodzi młoda dziewczyna twierdząc że to ona jest ich córką .. dokładnie nie pamiętam ale ojciec nie wierzył że to ona i ta dziewczyna miała romans z jakiś chłopakiem , na koniec się okazało że to ten ojciec coś zrobił swojej córce i gdzieś obok ich domu leżało zakopane jej ciało .. na koniec ta matka z tą dziewczyną płyną chyba łódką .. ktoś może wie co to może być za film????

martusia14472

http://www.filmweb.pl/film/Ukochana+z+dzieci%C5%84stwa-1997-34086 Może to ?

martusia14472

Odnaleziona (Found) z 2005 r. - https://www.filmweb.pl/film/Odnaleziona-2005-154687

maltanek

szukam filmu, który kilka lat temu leciał w TVP. Opowiadał o matce, ojcu, który był policjantem i kilkuletnim synu, nad którym się znęcali. Była scena, w której ojciec zakopał syna w ogródku i mógł on oddychać jedynie przez rurkę. Na końcu chłopiec trafił do specjalnego ośrodka. Po kilku latach sam zaczął pomagać ofiarom przemocy. Bardzo proszę o pomoc :)

esteraa94

http://www.filmweb.pl/film/Z+mi%C5%82o%C5%9Bci+do+dzieci-2006-318193

maltanek

Hej, poszukuję filmu, ale za dużo z niego nie pamiętam. Młoda dziewczyna pracuje na poczcie i pewnego dnia dostaje list, że ma jechać i odebrać spadek po ojcu, który chyba zajmował się statkami albo pływał na morzu. Na miejscu poznaje 2 braci, ich matkę, która za nią nie przepada i babcię, która bardzo ją polubiła. Ta dziewczyna potem tłumaczy, że to pomyłka. Potem pomaga rozwiązać konflikt z pracownikami w fabryce, która produkuje statki. Młodszy z braci jest wolny albo kobieciarzem i ją podrywa. Starszy jest zaręczony, ale potem zrywa on zaręczyny i na koniec filmu wyznaje miłość głównej bohaterce, która na koniec filmu odpływa statkiem a on jest chyba na tym statku i się spotykają. Na tym się kończy film. Choć mi świta, że był to film z harlequina, ale pewności nie mam.

Zofia_Zietek

Witam, poszukuję filmu z lat 80- albo 90-tych, oglądałam go dobre 10 lat temu na tvp1. Nie pamiętam fabuły, ale zapamiętałam jedną scenę, jak kobieta, chyba miała na imię Lori albo jakoś tak na L ;) była chora psychicznie i w napadzie szału pisała po ścianie siódemki na czerwono. Czy ktoś wie co to za film? Z góry dziękuję za pomoc

maltanek

Witam,poszukuję filmu,który kilka lat temu widziałem na TVP1. W skrócie była tam młoda kobieta,która w jednej scenie kąpała się z mężczyzną a później mu posmarowała jakimś olejkiem plecy co wywołało u niego zawał serca w młodym wieku. Oczywiście całą sprawą zajęła się policja czy FBI. Gościu co tą sprawą się zajmował zaczął się umawiać z tą kobietą(w czasie miały miejsce pikantne sceny). Finałowa scena wyglądała jak ta z początku czyli kąpiel następnie smarowanie owym olejkiem pleców lecz w czas tego gościa uratowała jego partnerka z pracy. Film emitowany był wtedy koło 20/21.

maltanek

Pomóżcie proszę:)
Od pewnego czasu szukam filmu, nie pamiętam zbyt wiele :( Nawet nie wiem czy mi się podobał, dlatego też chcę go obejrzeć jeszcze raz. Nie jestem pewna, że leciał w "Okruchach życia", ale może akurat pomożecie :)
Pamiętam, że było to coś o facecie, który miał żonę i dziecko. Mieszkali na jakimś przedmieściu, nie pamiętam niestety od jak dawna. Ten facet należał kiedyś do motocyklowego gangu skinheadów (chyba, może nazistów, a może to była jeszcze inna grupa). Miał całe ciało wytatuowane, zdjął kiedyś koszulkę (nie pamiętam w jakich okolicznościach) i sąsiedzi zobaczyli te tatuaże (wyblaknięte, chyba je usuwał), a wiem, że byli wśród nich też ludzie innych narodowości, w każdym razie poczuli się urażeni. Całe sąsiedztwo się od nich odwróciło. Pamiętam scenę jak ten jego stary gang podjechał pod ich dom. Wiem, że chcieli zabić jego żonę lub dziecko, nie jestem pewna. Chodziło chyba o to, że kiedyś kogoś wydał. Pamiętam, że było coś takiego, że kazał wyjechać tej żonie i zabrać ze sobą ich dziecko, chyba syna, ale nie wiem czy to zrobili, chyba nie, nawet nie wiem czy przeżyli. Wydaje mi się, że przywódcą tego gangu okazał się jakiś stary kolega głównego bohatera.
Kurcze, zależy mi, żeby jeszcze raz obejrzeć ten film, ale za nic nie mogę sobie więcej przypomnieć i nie mogę go znaleźć :(

maltanek

1. Film z dzieciństwa, moze komukolwiek cokolwiek sie skojarzy... Film w stylu okruchy życia, prawdopodobnie był puszczany na tvp1. Dwie kobiety zostają potrącone na pasach, obydwie trafiają do szpitala, jedna jest w krytycznym stanie i umiera i chyba z tego co pamietam staje sie dawca dla tej drugiej. Wychodzi ze szpitala, ale zaczyna mieć jakies dziwne odczucia, tęskni jakby za rodzina tej drugiej.... To co jeszcze pamietam, to ze ta, która przezywa jest blondynka i bodajże gimnastyczka, bo kojarzę, ze po powrocie do domu bierze do rak swoje zdjęcie, na którym robi szpagat.
2. Film leciał raczej na tvn, wakacje, klub golfowy, duzo nastolatkow, do tego miejsca przyjezdza mloda dziewczyna, ktora szuka swojej siostry, ktora zaginela (mozliwe ze cos mieszam) w kazdym badz razie byla tam scena z roznymi pocztowkami od tej siostry, tylko ze one wszystkie byly wysylane nie przez nia, bo ona zostala zamordowana, przez taka bogata dziewczyne w ciemnych wlosach, ktora miala sklonnosci lesbijskie i zawsze smarowala usta takim blyszczykiem, w ktorym byl jakis narkotyk. Na sam koniec filmu ta dziewczyna trafia do zakladu psychiatrycznego i tam pielegniarz dostarcza jej ten blyszczyk.
3. Film o dwoch dziewczynkach, jedna jest murzynka i mieszka w USA a druga jest biała i mieszka w RPA i ta biała przyjezdza do tej czarnej na wymiane i jest bardzo zszkowana, ze czarni zyja tak jak biali, bo u niej w domu tylko jej usluguja.
Bede wdzieczna za pomoc!

paolka16

3. http://www.filmweb.pl/film/Kolor+przyja%C5%BAni-2000-163456

Noane

Tak trójka bingo! Dziękuję ;)

paolka16

Ten drugi film to Krąg Wtajemniczonych: https://www.filmweb.pl/film/Kr%C4%85g+wtajemniczonych-2000-1442

maltanek

Hej, szukam filmu... pamiętam tylko strzępki informacji. Film ok 15 lat temu leciał w cyklu thriller na tvp1 czy jakoś tak to się zwało a może to były właśnie te okruchy życia. Był o jakimś mordercy który dawał swoim dziewczynom pierścionki zaręczynowe a potem chyba je mordował. Pamiętam głownie ostatnią scenę w której to główna bohaterka siedzi w samochodzie chyba u tego mordercy, który został oczyszczony z zarzutów i w schowku znajduje pudełko a w nim kolejne identyczne pierścionki jak ten który ma na palcu i tak się kończy i nie wiemy czy to jest w końcu zabójca czy nie. Czy ktoś może kojarzy ten film?

maltanek

witam, czy ktoś kojarzy film z poczatku lat 90 :
mloda dziewczyna z ciemnymi długimi włosami, którą porywa (lub sama sie zgadza, nie pamietam) pewien chuligan. Zabiera ją w pewne miejsce i jest tam materac. Na nim ma dojść chyba do gwałtu. Dziewczyna wychodzi z inicjatywą , a on mowi - To ja zawsze robie pierwszy krok" . Bardzo słabo pamietam reszte, nie wiem czy ta dziewczyna była upośledzona czy wykluczona społecznie ...

Gosiak270289

moze to? http://www.filmweb.pl/film/Potwór+z+Cleveland-2015-738996

maltanek

Szukam pewnego filmu. Za nic nie pamiętam tytułu i dlatego liczę na waszą pomoc.
Film nakrecony mniej wiecej w latach osiemdziesiątych. Pewna amerykanka chce adoptować dziecko. W wyniku wielu wydarzeń adoptuje chłopca w Rosji. Potem to dziecko jej zbierają a ona porusza niebo i ziemię żeby go znaleźć. W koncu trafia do sierocinca/laboratorium. ...odkrywa, że naukowcy dokonują makabrycznych testów na dzieciach. Te fragmenty są nagrane amatorska kamerą. Film jest na faktach. Kiedyś leciał na jedynce w okruchach życia. Od dawna szukam i lipa. Pomoże ktoś

maltanek

Kojarzy ktoś film o kobiecie ,która na końcu ma operacje plastyczną twarzy chyba ...
W każdym bądź razie zabija swojego prześladowcę na końcu i wychodzi na końcu chyba albo ze swoim poprzednim wyglądem albo z tatuażem.
Tak że wiadomo z góry ,że policja nie będzie szukać jej nowego wcielenia po operacji.
Ja to dawno oglądałam i już tak nie pamiętam szczegółów.
Ale może ktoś kojarzy.
Nie wiem czy to z okruchów.

11koala19

https://www.filmweb.pl/film/Inna+twarz-1996-103178 ???

maltanek

A może ktoś pamięta film cyklu Okruchy życia w którym mąż znęcał się nad żona za wszystko co źle robiła? On się bał ciemności z tego co pamiętam

maltanek

Poszukuję filmu, który był emitowany na jedynce w ramach serii "okruchy życia", czy też "prawdziwe historie" - już nie pamiętam.

I nie znam tytułu, za to...
Fabuła prezentowała się tak, że autobusem wracają dzieciaki z jakiegoś wyjazdu, w międzyczasie zaczyna padać, wylewa rzeka, autobus grzęźnie, rzeka wzbiera, zostają uruchomione helikoptery, żeby ratować dzieciaki, a sprawa jest nadawana w TV. I pamiętam, że jedna z dziewczyn zaplątała się gdzieś w drut kolczasty w tej rzece.

Będę wdzięczny z pomoc.

xobevil

Po poszukiwaniach odnalazłem. Film nosi polski tytuł: "Powódź. Na ratunek dzieciom".

maltanek

Gdzie znaleźć film polski co zgwałcili młodą kobietę i potem każdy pokolei gwałcili
I jeden do drugiego ja też ja też

Jakiś polski film chyba okruchy życia lub teatr

luka6782

a to nie jest przypadkiem "Prawo ojca"?

wjewjurka87

Nie to jakiś teatr był lub coś z okruchy życia
Aktorzy nieznani grali

maltanek

Wydaje mi się, że w tym cyklu leciał też film "Chore Myśli" (2003).

Nie wiem czemu, ale mam skojarzenie, że leciał też film o jakiejś kobiecie, która została wrobiona przez męża jakoś, że trafiła do szpitala psychiatrycznego, ale mam nadzieję, że nie myli mi się z nieco podobną fabułą filmu "Oszukana" z Angeliną Jolie.

underground73

Ktoś mi kiedyś to znalazł, teraz odszukałem.
https://www.filmweb.pl/film/Gra+w+urojenia-2006-463339/descs

maltanek

A pamiętacie może tytuł filmu, w którym główna bohaterka nagle orientuje się, że była molestowana przez ojca lub dziadka, jej siostry lub dzieci również i że dziadek nazywał to zabawą w konika?

maltanek

Witam szukam filmu prawdopodobnie z cyklu "okruchy życia" lub "prawdziwe historie" (możliwe że ten film był na faktach), puszczali go w telewizji około 20 lat temu, dramat z przełomu końca lat '90 lub początków '00, akcja w filmie też działa się mniej więcej w tych czasach. Opowiadał on o dziewczynie, nastolatce (albo już studentce) której rodzice byli rozwiedzeni (mieszkała ona z matką, a ojciec w innym mieście), i która padła ofiarą dwóch dziewczyn. Na początku te dziewczyny wyśmiewały ją i poniżały przed całą szkołą, potem zaczęły ją atakować, nawet chłopak jednej z nich dopuścił się próby molestowania, na koniec doszło do tego że główna bohaterka zginęła zabita przez te dwie dziewczyny (miało być tak że dziewczyna została sama w domu po widzeniu z ojcem, i miała ją odebrać matka ale przyjechała za późno - te dwie dziewczyny zdążyły już ją dopaść). Dziewczyna (główna bohaterka) miała chyba na imię Kate / Katie, i miała długie brązowe włosy, a dziewczyny które ją prześladowały i na koniec zabiły to długowłosa blondynka (manipulatorka) i krótkowłosa brunetka (zmanipulowana przez blondynę). Jedna z ostatnich scen filmu to scena w sądzie gdzie blondynka i brunetka zostają skazane na dożywocie za zabójstwo, i ostatnia to było nagranie z kamery gdzie widać zabitą dziewczynę z jej matką. Film to dramat (może thriller?). Widziałem go jakieś 20 lat temu, szmat czasu, znam dużo szczegółów ale nie kojarzę tytułu, i niestety nijak nie mogę go znaleźć w internecie. Może ktoś z was pamięta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones